BREAKING NEWS

Tuesday, 24 April 2018

#PRU14 Senarai Penuh Calon BN Pulau Pinang

Berikut senarai calon BN bagi kawasan Parlimen dan Dewan Undangan Negeri Pulau Pinang yang diumum Pengerusi BN negeri Teng Chang Yeow hari ini.


Kepala Batas P041

Parlimen Kepala Batas : REEZAL MERICAN BIN NAINA MERICAN
N01 Penaga : MOHD ZAIN BIN AHMAD
N02.Bertam : SHARIFUL AZHAR BIN OTHMAN
N03 Pinang Tunggal :ROSLAN BIN SAIDIN

P042: Tasek Gelugor

Parlimen Tasek Gelugor : SHABUDIN BIN YAHAYA
N04 Permatang Berangan : NOR HAFIZAH BINTI OTHMAN
N05 Sungai Dua : MUHAMAD YUSOFF BIN MOHD NOOR
N06 Telok Ayer Tawar: ZAMRI BIN CHE ROS

P043: Bagan

Parlimen Bagan  : LEE BENG SENG
N07 Sg Puyu : LIM HAI SONG
N08 Bagan Jermal : ANG CHOR KEONG
N09 Bagan Dalam : DHINAGARAN A/L JAYABALAN

P044 Permatang Pauh 

Parlimen Permatang Pauh  : MOHD ZAIDI BIN MOHD SAID
N10 Seberang Jaya: ABU BAKAR SIDEKH BIN ZAINUL ABIDIN
N11 Permatang Pasir: ANUAR FAISAL YAHAYA
N12Penanti : SUHAIMI BIN SABUDIN

P045: Bukit Mertajam 

Parlimen Bukit Mertajam : GUI GUAT LYE
N013 Berapit : GOH SWEE GIM
N014 Machang Bubuk : TAN TEIK CHENG
N15Padang Lalang : KUAN HIN YEEP

P046: Batu Kawan

Parlimen Batu Kawan : JAYANTHI DEVI A/P BALAGURU
N16 Perai : SURESH A/L MUNIANDY
N17 Bukit Tengah : THOR TEONG GEE
N18 Bukit Tambun : HARTINI TAN ABDULLAH

P047: Nibong Tebal

Parlimen Nibong Tebal : SHAIK HUSSEIN BIN MYDIN
N19 Jawi : KIEW HEN CHONG
N20 Sg Bakap : MOHAMED SANI BIN BAKAR
N21 Sg Acheh : MAHMUD BIN ZAKARIA


P048 : Bukit Bendera

Parlimen Bukit Bendera : ANDY YONG KIM SENG
N22 Tanjong Bungah : TENG CHANG YEOW
N23 Air Putih : TANG HEAP SENG

N24 Kebun Bunga  : OOI ZHI YI
N25 Pulau Tikus : LOO JIEH SHENG

P049: Tanjong

Parlimen Tanjong : NG SIEW LAI
N26 Padang Kota : H’NG KHOON LENG
N27 Pengkalan Kota : LIM SWEE BOK
N28 Komtar : TAN HING TEIK

P050: Jelutong

Parlimen Jelutong : BALJIT SINGH A/L JIGIRI SINGH
N29 Keramat : LEE BOON TEN
N30 Sungai Pinang : NG FOOK ON
N31 Batu Lanchang : KOO PEI CHEE

P051: Bukit  Gelugor

Parlimen: LOW JOO HIAP
N32 Seri Delima : KHOO KAY TEONG
N33 Air Itam : TAN KAH LEONG
N34 Paya Terubong :WONG CHIN CHONG

P052 Bayan Baru

Parlimen: CHUAH SENG GUAN
N35 Batu Uban : HNG CHEE WEY
N36 Pantai Jerjak : OH TONG KEONG
N37 Batu Maung : LIAKAT ALI BIN MOHAMED ALI

P053 Balik Pulau

Parlimen Balik Pulau : HILMI BIN YAHAYA
N38 Bayan Lepas : RUSLI BIN HASHIM
N39 Pulau Betong : MUHAMAD FARID BIN SAAD
N40 Telok Bahang : SHAH HAEDAN BIN AYOOB HUSSAIN SHAH 

 
Copyright © 2014 PenangKini.